Sea Park Sarbsk koło Łeby

Fantastycznym miejscem na spędzenie popołudnia w gronie najbliższych jest zdecydowanie wypad do Sea Park Sarbsk, gdzie atrakcje wodne zadziwią każdego zwiedzającego i uczynią, że będzie się chciało tu wracać. Park rozrywki dysponuję bogata paletą atrakcji zarówno rozrywkowych, jak i edukacyjnych, które dotyczą tematyki morza i oceanu. Wszyscy Ci, którzy mają zamiar spędzić chociaż jeden weekend w Łebie, muszą odwiedzić ten niepowtarzalny park rekreacyjno-edukacyjny.

Sea Park to przede wszystkim największe w Polsce Fokarium, posiadające, aż cztery gatunki zwierząt morskich. Swoje umiejętności zaprezentują między innymi: Foki szare, Foki Pospolite, Kotiki Południowoamerykańskie i Uchatki Kalifornijskie. Poza tym do dyspozycji gości stworzone zostało oceanarium prehistoryczne w technologi 3D, które zabierze w podróż w czasie każdą osobę, która się tam znajdzie. Oprócz dwóch głównych atrakcji Sea Parku, znajdziemy tam również:

* Muzeum marynistyczne – zbiory rękodzieła marynistycznego.

* Park makiet zwierząt morskich – makiety ryb.

* Wrak na Wspak – tajemniczy okręt.

* Park miniatur latarni morskich – miniaturowe polskie latarnie w jednym miejscu.

* Błękitek Live Show – Multimedialne widowisko z wielorybem w roli głównej

* Gaj małego pirata na Galeonie Wodnik – Zadaszony plac zabaw dla najmniejszych.

* Woliery z ptakami – czyli 24 garbunki ptaków, które zamieszkują tereny Polski.

* Park zręcznościowo – linowy dla dzieci – Największy park linowy w Polsce dla dzieci i młodzieży zapewni odskocznię od monotonnego dnia.

* Błękitna Szkła Sarbsk – Kursy i indywidualne lekcja na tematy związane z morzem, oceanem i zwierzętami.

* Kino emocji 5D – kino z efektami specjalnymi w postaci dynamicznych foteli, gwarantują ekstremalne emocję i dużą dawkę śmiechu.

* Gastronomia – pyszne przekąski, napoje oraz domowe obiady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>