Atrakcje Niechorza dla dzieci i dorosłych

W okolicy Niechorza dostępne są liczne rozrywki, które co roku przyciągają licznych gości. Okoliczne atrakcje i dobrze rozbudowana baza noclegowa () powodują, że to sympatyczne miasteczko z roku na rok zyskuje na popularności wśród przybyszów. Warto zobaczyć, jak można ciekawie spędzić czas w okolicy, jeśli zdecyduje się na letnie wczasy w tym kurorcie nadmorskim.

Na miejscu znajdują się trzy parki linowe wabiące klientów ciekawymi trasami i torami przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności. Podwieszane mosty, deseczki i szalone zjazdy z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciakom, jak i ich opiekunom. Aż trudno uwierzyć, ile radości może dostarczyć wizyta w obiekcie tego typu. Uczestnicy, którzy próbują swoich sił w pokonywaniu przeszkód, w każdej chwili mogą liczyć na pomoc i wskazówki wykwalifikowanego instruktora.

Będąc w okolicy Niechorza (https://pl.wikipedia.org/wiki/Niechorze) warto odwiedzić Park Miniatur i Kolejek w pobliskiej miejscowości Dziwnów. To niezwykłe miejsce prezentuje repliki latarni morskich z całego kraju, bardzo rzetelnie odtworzonych z niezwykłą dbałością o szczegóły. Precyzyjnie wykonane miniaturki stacji kolejowych, wagonów i pociągów oraz elementów krajobrazu i miniaturowych ludzików przyciągną oko każdego widza. Repliki pociągów jeżdżą po torach o łącznej długości ponad kilometra, wydając przy tym realistyczne odgłosy i puszczając z komina parę wodną. W kawiarni na terenie ośrodka można odpocząć przy kawie, gofrach i lodach. Wbrew pozorom rekonstrukcje najbardziej podobają się dorosłym gościom, którzy najbardziej doceniają szczególną precyzję i realizm modeli i makiet.

Dla tych, którzy chcą pobawić się w kilka osób, sporą atrakcję stanowi kręgielnia. Im gorzej ktoś potrafi grać, tym więcej ma frajdy z zabawy. Inni chętnie spróbują akrobacji w lokalnych skate-parkach ze zróżnicowanymi przeszkodami. Trzeba jednak założyć kask i ochronniki, a największy nacisk położyć na bezpieczeństwo zawodnika, a nie na popisywanie się przed innymi akrobatami. Będąc w okolicy, warto zorientować się, jakie atrakcje położone są najbliżej miejsca, w którym mamy wykupione noclegi.

Niechorze to szczególnie atrakcyjna miejscowość nadbałtycka, w której chętni mogą skorzystać z wielu metod aktywnego wypoczynku i rozrywki, poczynając od skate-parków i linowych torów przeszkód, a kończąc na miniaturowym miasteczku kolejowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>